Materac a modelowanie sylwetki

Materac a modelowanie sylwetki

Jeśli poważnie o pomaganie dziecku osiągnięcia I / LUB Utrzymania stan i dopasowanie Ciała, trzeba Być pierwszym w Rodzinie, ABY dokonać ZMIAN, Które zostaną wprowadzone był Wszystkich na Torze w Tyma wyścigu zrobić kondycję. CZY MASZ Problemy z nadwagą Siebie CZY nie, tak, Jak żyć ustawia poprzeczkę dla Stylu Życia swoich poland. Nie mozna Być wybredny fast-food i nieaktywną couch potato i oczekiwać, ABY Twoje Dziecko Być coś innego:

oDrastically zmniejszyć spożycie przetworzonych ciast (pączki, Bułeczki, kawa Cake), fast food, wysokokalorycznych automat automatyczna typu przekąski i Napoje gazowane.

oFill SWOJĄ Codziennej Diete w produkty pełnoziarniste, owoce, Warzywa i Wody.

oGet Aktywne fizycznie w niewielkim stopniu na co Dzień: wziąć ZE schodów zamiast z wietrznie, zaparkować Samochód Daleko od sklepu.

OTO złagodzić stres na Koniec Dnia, Pomiń PACZKA LUB Kieliszek Wina i zamiast wziąć energiczny spacer LUB nacisnąć rower treningowy.

Monitorowanie Twojego Dziecka Czas Wolny

Nawet jeśli jestes rodzicem prace, Ważne JEST, ABY zorganizować Aktywny, produktywne po Szkole i Czasie weekendu dla Twojego Dziecka, Który Nie zawiera podjadania i Bierna rozrywkę elektroniczna:

Limit Oset Jedna godzina na Czas spędzony na siedzeniu z przodu pudełka TV / komputera / video kazdego Dnia.

oSchedule aktywnego Czasu, Który obejmuje zarówno udział Sportowego LUB Rodzina na świeżym powietrzu, takich Jak chodzenie, jazda na rowerze piesze wycieczki LUB.

oWhen SA jeden na tyle stary, ABY poradzić sobie z Odpowiedzialności, Niech poland spacer, rower LUB jeździć zrobić Miejsc, w rozsądnej odległości. Nie kierowania Ich do kina, Który JEST Dwie przecznice Dalej!

Kontrolować Diete Dziecka

Jak poland podrosną i spędzać więcej Czasu z dala od domu z pieniędzmi w kieszeni, To Jest Trudne zrobić mikro-Zarządzania kazdy kes pożywienia jedzą.
Wpis zawdzięczamy zpcbox – Słomka Ptysiowa Max