Co zrobic by materac sluzyl dlugo

NHL cierpi niskich Ocen. O ile placa bezdarny underachieving graczy Miliony dolarów, Nikt Nie patrzy.

Jedyne Sieci obejmujące Sportu SA OLN i NBC (w Soboty). NHL JEST piąty tier sport, Który przyczepiane serie Pokera NBC w tygodniu kończącym 05/07/06 zgodnie Zap2it (http://tv.zap2it.com/tveditorial/tve_main/1,1002,272%7C%7C%7Csports~~HEAD=dobj, 00. html).

To Jest smutne. Zawodnicy i właściciele uważają, ZE Graczach NHL NHL zasługują na Wiele milionów dolarów umowy, nawet gdy Stopy serie Pokera NBC Lepiej. Aby playoffs ma byc NHL. Dlaczego nie wyzej SA oceny?

Odpowiedź JEST Prosta, ZE Szef NHL Gary „NBA” Bettman zniszczył gre. Dziesięć guru wziął Hokeja z dala od swoich korzeni i Ludzi, którzy kochali sport, wziął idę zrobić Sunbelt Południa.

JEGO zaplanować Nie zadziałał, a Na wyobcowany prawdziwego kochanka Hokeja Jak ja, którzy wolałbym oglądać Minnesota North Dakota grac w gry WCHA Uczelni.

Bettman zniszczone profesjonalnego Hokeja w Winnipeg. Podobnie Jak w innych miastach Kanady, Winnpegers Miłośników Hokeja.

Winnipeg Jets przeniesiony zrobić Kapitału emerytalnego zachodu, Phoenix Arizona. Ten mały planu nie nie udało, choc Trenerzy Wayne Gretzky i posiada Znak Budowlany CZĘŚĆ Zespół Phoenix Cayotes.

NHL stracił fanów i stal się „do kogo obchodzi” sportem. Gdy ktos mi mowi, že istnieje Dzisiaj Playoff gry, mowie „do kogo obchodzi”.

Ta liga Nic Nie Znaczy dla Mnie więcej kwiaciarnia-slonecznik.pl.

NHL Kiedyś liga gwiazd, którzy pasjonują gry. Wygranie oznaczało Wszystko zrobić Tych graczy, choc Ich pensje NIE byly tak Wielkie.

Obecny TZW profesjonalny hokeista Nie daje szczelinę o grze I JEJ fanów. Dbają o dolara i jedynego dolara.

KIEDY te zbiry zakończeniu liczenia Ich Lupy, Moga Być postrzegane Wałcza ZE SOBA TZW profesjonalny hokeista.

Wiec co masz po lewej Stronie JEST chciwy gracz, Który JEST bardziej zaniepokojony ścierania SIĘ z odtwarzaczem kolegi, wtedy rzeczywiście gry w Hokeja.

Kto ponosi WINE ZA do? Jak w każdej Organizacji Winy Musi spaść na Lidera. Od Gary „zrobiłem Zle Bet” Bettman prowadzi Pokaż NHL „drzemki” Musi wziąć na Siebie wina.

Anthony B JEST założycielem i właścicielem ItsTheRightWay.com news, polityczne i sportowe strona komentarzem.

Anthony ma ponad 7-letnie Doświadczenie Jako profesjonalnego biznesu

Wpis zawdzięczamy