Materac a pora roku

CZY doświadczasz agresywne zachowanie w swoich 3-latków? CZY czujesz SIĘ poczucie Winy za nie nie wiedząc, w jaki sposób rozwiązać dziesięć problemu prawidłowo? Czytając dziesięć Artykuł Pomoże Ci uspokoić niepokój i frustrację, Ze większość Rodziców czuje, gdy Ich 3-latkiem, aby zachowuje SIĘ agresywnie. W ogóle te Zachowania Moga powstać Problemy wag Przyszłości, wazne żartem, ABY uznać, Ze Randki małe poland potrzebują pewnego stopnia agresji, ABY wyrazić Siebie. Bez Tej agresji SA jednym prawdopodobne bardziej, ABY STAC SIĘ celem dla innych poland. Jeśli Dziecko rozwija SIĘ gniewne zachowanie od Czasu zrobić CZASU, NIE należy sie martwić, ponieważ JEST naturalna ewolucja JEGO / JEJ osobowości. Jednakże, złość i agresja pojawiają SIĘ Problemy, gdy stają SIĘ Ataki Dziecko, kopnięcia, ukąszenia LUB zwalcza innego Dziecka LUB osoby W dorosłej.

Niestety, agresywne zachowanie w 3-latków JEST Faktu Życia dla kazdego z Rodziców Dla rodziców z dziećmi. Aby agresywne zachowanie zazwyczaj aktywuje PRZED osiągnięciem Wieku dwoch, KIEDY poland tras sposobów wyrażania swoich potrzeb i przekazywać do, Kolorado chcą Z innymi. Dzieci staje SIĘ bardziej odizolowane Wieku Okolo Czterech, ale Niektórych poland Nadal używać Tego Zachowania lat po, že gdyby nie nie byl właściwie rozpatrywane, nawet w życiu dorosłym.

Fakt dziesięć Nie powinien Cie martwić, ale powinien otworzyć oczy, w celu wyeliminowania Tego typu zachowań w okresie najbardziej płodnych. Chociaż agresywne zachowanie w 3 lat nieuniknione w pewnym stopniu, Rodzice Moga przeciwdziałać znaczna większość z Nich, pomagając dziecku nauczyć mechanizmów lepszego radzenia sobie ZE stresem. Przy rozwiązywaniu Tego rodzaju Zachowania, Ważne JEST, ABY Rodzice SIĘ zejść Do poziomu Dziecka, ABY Mogli nawiązać kontakt wzrokowy i stanowczym tonem Mowi.
Wpis zawdzięczamy