Materace dmuchane

Materace dmuchane

Ale w życiu wszyscy Mamy Proby. Piotr MA NAS czekamy do nieba, czy Dnia, w ktorým zyskamy dziedziczenia, ktory NIE moze zginąć. Mowi, Ze chociaż Jestesmy na Ziemi, powinniśmy radować SIĘ W TEJ Błogosławionej dziedziczenia, ale miejcie odwagę na Tym, Ze Proby na Ziemi SA here TAK, ZE nasza wiara w Boga a moze Być testowany JEST autentyczny.

ZAWSZE lubię oglądać Wiadomości, KIEDY narodowa katastrofa dotknęła. Lubię oglądać w moim Kraju telewizora i oglądać fundusz podnoszenie zrobić usuwania skutków Klęsk żywiołowych. Patrzę Pierścień telefony, JAK umieścić na imprezy charytatywnej i chcialbym zobaczyc, JAK LUDZIE zgadzają zastaw Swoje Pieniądze. Chcialbym usłyszeć historie dziewczynek opróżniania Ich skarbonki i oddawanie iść zrobić Małych dziewczynek, którzy utracili Swoje domy i WSZYSTKIE Swoje grzybków.

Chcialbym zobaczyc moich kolegów Australijczyków w czasach Narodowego zasięgiem katastrofom w ICH kieszeniach. Zwyczajne ludowa, prości LUDZIE, Które Maja kredyty hipoteczne, pożyczki, Karty Kredytowe oraz wszelkiego rodzaju długu osobistego, dotrzeć w Głąb kieszeni i DAC sto dolarów.

Te czasy, czasy Narodowej katastrofy pokazują Wielkie serca i dusze w zwykłych Ludzi.

Ludzie, którzy przechodzą przez katastrofy, którzy stracili Bliskich, CZY własność oraz Wszystko, co posiadam, aby przejść przez PRÓBY I moze naprawde umieścić SWOJĄ wiarę w Boga na sondę.

Wiele Osób, KIEDY tragedia uderza w domu, podniesie Swoje pięści na Boga i odejść od Wiary. Wieluniu ateistów Nie urodzili Nie wierząc w Boga a SA jednym Po Prostu Ludzie, którzy zostali zranieni przez Boga a w jakis zasadniczy sposób i po prostu poszła zrobić Nauki wyjaśnić idę z istnienia. Aby tragedia dla Boga stracić chrześcijaninem ZAWSZE gdy odwracają SIĘ: od Boga a ja wrócić zrobić Świata.

Ale Jedno Zapala SIĘ Boga a.
Wpis zawdzięczamy