Materac a znieszklatcenie ciala

Wszyscy jestesmy Bardzo zmęczony słuchaniem o otyłości u Dzieci. Najnowszych newsów Mowi nam w kółko, ZE:

Numer OTHE poland sklasyfikowanych Jako otyłych podwoiła w ciągu ostatnich SIĘ dwoch dekad.

oOne piate Dziecko bedzie otyłe.

Numer OTHE amerykańskich poland mających chirurgii otyłości potroiła SIĘ W ciągu ostatnich lat.

oNow ZE otyłość Wieku dziecięcego JEST uważany epidemia schorzenia dorosłych SA obecnie Coraz częściej u DZIECI, W TYM Choroby Serca, cukrzycy, wysokiego ciśnienia i Nadciśnienia Krwi.

SA zaskakujące statystyki, ALE niestety niewielu Z Nas słucha juz. Słyszeliśmy choreografia światłem na wesele na zle wiadomosci tak często, ZE staliśmy SIĘ zdrętwiałe z powagi sytuacji, ZE eksperci przewidują, uczyni się pokolenie Pierwszy Maja krótszą żywotność niz Ich Rodzice.

WARTo wiec przestać mówić o Tym ja coś z Tym zrobić. Ale od Czego zacząć?

Kto JEST winny?

Spójrzmy na przyczynę i rozpocząć tam. W typowej grze pijacki możemy wskazać Palcem w Wieluniu kierunkach:

ØFast Food: Amerykańskie poland jedzą posiłek fast-food Jeden na 3 dni.

Øobiady szkolne: Jeden na Pięciu Szkół Publicznych w USA sprzedaje markowe fast food wag stołówce, a TYLKO Jeden z Tych cheeseburgery do 590 kalorii.

ØRząd: ABY zrównoważyć budżet i zwiększyć Czas instruktażowe, tablice szkolne całym Kraju rezygnacji z wgłębieniem i upuszczanie ed Phys.

ØWiek elektroniczna: gry Wideo, Telewizory, komputery i iPody zapewnić Dzieciom wewnątrz i nieruchome.

Wszystko się Prawda, ciemnym piwem obwinianie Restauracji, Szkół, rząd i Elektronicznych Gadżetów Nie Pomoże naszym Dzieciom. Zamiast Tego, To Jest Czas DLA NAS JAKO Rodziców, ABY umieścić miłość robić działania i wziąć pelna odpowiedzialnosc za zdrowie naszych poland.

Oto kilka nakazów i zakazów, Które pomogą Ci dokonać zmiany diety i Stylu Życia, Który bedzie włączyć te statystyki SIĘ I DAC Swoim Dzieciom fundamentem Długie, Zdrowe Życie.

Wpis zawdzięczamy cukierniacieslikowski