Materac kieszonkowy

Materac kieszonkowy

Daj mi Trochę Czasu, ABY fragment Pisma podzielić z Wami i podzielić SIĘ Moją Historia. Wiem, že ci, którzy cierpią na chwile znajdzie Ukojenie w Tych słowach.

1 Piotra 1: 3-7 (New International Version)

3 Błogosławiony Niech bedzie Bog i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa! W Swoim Wielkim miłosierdziu dal nam nowe narodziny w nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa oo martwych, 4 i nie dziedziczenia, Które Nigdy Nie moze zginąć, popsuć LUB zanikać utrzymane w niebie dla was, 5, którzy przez wiarę SA ekranowane Boza MOCA, AZ zrobić przyjścia zbawienia, gotowego objawić SIĘ W Czasie ostatecznym. 6 W Tym Jestes weselicie SIĘ Teraz na chwile mozna musieli cierpieć smutek nam wszelkiego rodzaju badaniach. 7 jeden pochodzić, tak že wiara Wasza, większej Wartości niz Złoto , Które Ginie, chociaż w ogniu-okażą sie Prawdziwe i moze prowadzić zrobić uwielbienia, chwały i czci, gdy Jezus Chrystus objawił.

Życie na Ziemi Moze Być DOSC szorstkie. Złapałem SIĘ zastanawiać, Jeden Dzień, co bedzie Życie Jak Gdybym mial SIĘ Czym martwić. Byłem maniakiem martwić. Jeden Dzień w Pociągu złapałem SIĘ martwić, JAK Bardzo byla niepokojąca. Kupiłem Dwie książki na pewno chodziło obaw i je przeczytać. Jeden z Nich powiedział coś, Co mi Bardzo pomogło.

Mowi SIĘ O Tym Myślec, co byłoby najgorsze sytuacji pan martwić. Następnie autor mowi, po prostu zaakceptować, že by moze sie zdarzyć. Uporać SIE Z TYM, CO JEST najgorsze, co moze sie zdarzyć, ja Po prostu zaakceptować. Powiedział, ZE PO zaakceptowaniu przejść Nie martwiłbym SIĘ tak Dużo IW większości przypadków Nasze obawy nie nie dojść zrobić skutku.

Byłem PRZED sądami Trzy razy w życiu. Dwukrotnie zrzucono opłaty. DOSC poważna sprawa. Na drugim mam opłatę, Która Mnie dotknęła, ale byłem chory psychicznie W Tym Czasie robiłam zbrodnię i od mojego Leczenia I TAK NIE czuję Wszystko pociąć na dziesięć Temat.

Wpis zawdzięczamy