Materac dla nastolatka

Materac dla nastolatka

O „nie, nie moze Mieć Druga porcję.”

O „nie, nie mozesz Jeść lody na Obiad”.

O „nie, nie mozna miec sody Z posiłku.”

O „nie, nie moze miec Jazdy Samochodem na róg.”

O „Nie nie nie mozna oglądać Już żadnego więcej Telewizji”.

Zostań zwolennikiem zdrowej żywności w szkołach

Jako rodzic Masz Jakieś wpływy na to, co jedzą poland w Szkole. Oczywiscie, mozna spakować Swój worek Obiad z pożywne, ale jeśli nie nie pożywne SA oferowane zrobić Sprzedaży Dla wszystkich innych Dzieci do bedzie Trudne DLA MŁODYCH LUDZI Wieluniu, ABY oprzeć dumpingu Ich domowy cały wegetariańskie pszenicy okład na Twinkie. Z Tego powodu Wiele grup macierzyste zostały wprowadzone zmiany w sposobie przygotowywania żywności w stołówkach Ich Szkolnych. Pobranie próbek z Tych Działań do:

Owies Akademie obietnicę w Nowym Jorku, WSZYSTKIE posiłki serwowane wag stołówce SA gotowane od zera, a menu (w duzym stopniu dotowane przez Prywatnych darowizn) zawiera Teraz dania Jak indyka lasagne z Boku świeżych cukinii.

OIN Santa Monica w Kalifornii., Bar sałatkowy JEST tam w każdej Szkole w Dzielnicy, z Produktów sprowadzanych z Rynku lokalnego rolnika.

Owies Grady Szkoła, Na zewnątrz Atlanty, student Ciała Prezydenta, wegetarianka, przekonał firme, Która prowadzi zrobić stołówki, ABY zapewnić smażyć tofu wymieszać, burgery warzywne i hummus.

OIN Irvington, N.Y., grupa zaangażowanych Rodziców ustanowić No Junk Food Week, Gdzie Randki niezdrowe jedzenie zostało usunięte i zastąpione z kafeterii oferty Z lokalnego szefa nazwie Sushi MIKE darowizny Od najbliższej Trader Joe.

Ponieważ jednym z głównych Źródeł tłuszczu i cukru w ??diecie Dziecka pochodzi oo obiadów Szkolnych, mozna zacząć Walke o zdrowie swojego Dziecka poprzez Rozmowy z administratorów Szkół o zgrywania z automatów z przekąskami ładunkiem i usuwanie wysokokaloryczne, o zawartości tłuszczu potrawy Wysokiej menu oo.Ze Sam pomogą Wiele poland oprzeć SIĘ pokusom, Które psują nawet NAJLEPSZE intencje.

CZY JEST łatwo utrzymać Nasze poland wykończenia i PASUJE żyjąc w fast-food, wysokokaloryczne Świeciu? Nie, Wcale nie nie. Ale, aby Dlaczego Nasze poland Nie Moga zrobić to sam. Muszą naszym kierownictwem, wsparcie i przykład, ABY pomoc im nawiązać nawyków, Które doprowadzą zrobić Zdrowego Życia i długiego.

Wpis zawdzięczamy