Materac dla gosci

Hermeneutyka przewiduje interpretacji systemu, Która Nie ogranicza SIĘ zrobić Prostych ortodoksyjnych nakazów powołując SIĘ na dary Ducha Świętego i korzystania z Pisma zrobić interpretacji Pisma. Czasami przedmioty stypendium hermeneutyki JEST zabierana przez fundamentalizm, narzekając: „Aby TYLKO Słowo, Które oznacza Interpretacje”. Ale dziesięć zarzut JEST nieszczere i lekki serca wysiłek mający na celu rozbrojenie nieświadomych Studentów Biblii na umieszczenie Ich Wykop zrobić Nauki i zrozumienia w zakresie Kontroli Tych, którzy chcą manipulować nimi z systemami interpretacyjne, ktoré sa niebiblijne Lub współpracy najmniej, Bardzo biblijnych.

Choc interpretacja Moze Być Proste, dosłowne znaczenie Tego Słowa, aby nie nie opisuje hermeneutyki Świata stypendium religijnej. O Wiele bardziej skomplikowana i Ekskluzywny System JEST przewidywane, ZE obejmuje, Między innymi, odpowiednie Szkolenie formalne, jakis Teologiczny Układ systematyczny, Który JEST opisany w kategoriach Naukowych í NIE Moga byc wyjaśnione JAKO Po Prostu do, Kolorado Biblia mowi na danym czytniku, interpretacji w ŚWIETLE współczesności, systemem apologetyki, I tAK DALEJ. Hermeneutyka wykonuje Interpretacje, Która JEST znacząca I JEST uważany poważnie, na rękach laika i kładzie przejść na wyłączną domena profesjonalistów. Jeden Słownik on-line daje następujące definicje ujawniając hermeneutyki:

1. nauka tekstów interpretujących: nauka i metoda interpretacji tekstów, zwłaszcza ksiąg Biblii oddział teologii alkomaty sklep, Która związana JEST oo wyjaśniania LUB interpretowania religijnych pojęć, Teorii i zasad

2. teologia pojęć religijnych:

Wikipedia podaje TAKA definicję:

„Biblijna Hermeneutyka JEST czasami podzielone na Dwie podkategorie. -.
Wpis zawdzięczamy